Клима уред Favorit Inverter 7kw 24000BTU

39.000 ден

Карактеристики

Моќност

7kw

Моќност btu

24000

Капацитет на ладење

6,74kw

Капацитет на греење

7,04kw

Проток на воздух

940m3

Одвлажнување

1,5l

Работна температура

од -15С° до+46С°

Компресор

LG

Димензии на надворешна единица

100.9X63.8X36.4cm

Teжина на надворешна единица

37,3kg

Димензии на внатрешна единица

105.3X32.3X22.6cm

Tежина на внатрешна единица

11,7kg

Филтер

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Клима уред Favorit Inverter 7kw 24000BTU”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *