Плочки KK Vega Crema 59×59 rett.

900 ден

Eдиница мерка m2

Карактеристики

Димензија

59x59cm

Колекција

Vega

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.392m2

Пакување во кутија

4 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Употреба

Надворешна/Внатрешна, под/ѕид

Завршна обработка

Natural R10

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Vega Crema 59×59 rett.”