Плочки KK Luxor white 25×75

690 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

9,2mm

Колекција

Luxor

Пакување

1.125m/кт.

Пакување во кутија

6 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

16.8 kg/ кут

Употреба

Внатрешна /Ѕид

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Luxor white 25×75”