KK Botticino Diamonds 20×60

640 ден

Карактеристики

Димензија

20x60cm

Колекција

Botticino

Пакување

1.56m2

Пакување во кутија

13 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Употреба

Внатрешна /Ѕид

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “KK Botticino Diamonds 20×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *