KK Bianca 25×50

610 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

25×50

Колекција

Bianca

Пакување

1.25m2

Пакување во кутија

10 парчиња

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

15.75kg

Употреба

Внатрешна /Ѕид

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “KK Bianca 25×50”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *