Керамика Кањижа Style grey 15×60

570 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

15×60 cm

Колекција

Style

Пакување

0.99m2

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

Bештачки гранит

Тежина

19,36kg/пакување

Употреба

надворешна, Под

Површина

мат

Отпорност

на ниски температури

Anti-slip

R10

Пакување во кутија

11 плочки

Дебелина

9 mm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Style grey 15×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *