Керамика Кањижа Starwood Ash 20×80

620 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

20х80 cm

Колекција

Starwood

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

Bештачки гранит

Тежина

19,92 kg/пакување

Употреба

надворешна, Под

Површина

мат

Отпорност

на ниски температури

Anti-slip

R 10

Пакување

0.96 m2

Пакување во кутија

6 плочки

Дебелина

9.2mm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Starwood Ash 20×80”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *