Керамика Кањижа Hardrock white 30×60

590 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

30×60 cm

Колекција

Hardrock

Пакување

1.08m2

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

Bештачки гранит

Тежина

21.66 kg/пакување

Употреба

надворешна, Под

Површина

мат

Отпорност

на ниски температури

Anti-slip

R11

Дебелина

9 mm

Пакување во кутија

6 плочки

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Hardrock white 30×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *