KK Glam Grey 45×45

750 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

45x45cm

Колекција

Glam

Пакување

1.01m2

Пакување во кутија

5 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

19kg/пакување

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “KK Glam Grey 45×45”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *