Керамика Кањижа Feeling Antico 30×60

470 ден

Единица мерка-m2

Карактеристики

Димензија

30×60 cm

Колекција

Feeling

Пакување

1.08m2

Пакување во кутија

6 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

Bештачки гранит

Тежина

21.66 kg/пакување

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

R10

Дебелина

9 mm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Керамика Кањижа Feeling Antico 30×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *