Keramika Kanjiza Chic 15×60

570 ден

Единица мерка m2

 

Карактеристики

Производител

Keramika Kanjiza

Димензија

15×60 cm

Дебелина

9 mm

Употреба

Внатре, надворешна, Под

Колекција

Chic

Обработка на рабови

Hе-ректифицирана

Пакување во кутија

0.99 m2

Пакување

11 плочки

Завршна обработка

Мат

Потекло

Србија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Keramika Kanjiza Chic 15×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *