Попуст!

KK Travertino muro 25×50

330 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Колекција

Travertino

Димензија

25×50

Пакување

1.62m2

Пакување во кутија

13 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

25.80 kg/пакување

Употреба

Sид, Внатре

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “KK Travertino muro 25×50”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *