Плочки KK Marfil crema 33×33

690 ден

Карактеристики

Димензија

33×33 cm

Колекција

Marfil

Пакување

1.74 m2

Пакување во кутија

16 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

26.56 kg/ пакување

Употреба

Внатре, Под

Завршна обработка

Мат

Дебелина

7.3mm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Marfil crema 33×33”