KK Marfil crema 25×50

610 ден

Карактеристики

Димензија

25×50

Колекција

Marfil

Пакување

1.62m2

Пакување во кутија

13 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

25.74kg/пакување

Употреба

Sид, Внатре

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “KK Marfil crema 25×50”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *