Попуст!

Плочки KK Joy mosaic 3d light blue 20×60

370 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

20x60cm

Колекција

Joy

Пакување

1.56m2

Пакување во кутија

13 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

24.77kg/ пакување

Употреба

Sид, Внатре

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Joy mosaic 3d light blue 20×60”