Ќерамида Continental Plus

48 ден

Карактеристики

Производител

Potisje

Потекло

Србија

Димензија

27.2×44.5cm

Парчиња/m²

12 парчиња

Тежина

3.18kg/парче

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ќерамида Continental Plus”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *