Ќерамида Continental Lux

30 ден

Карактеристики

Производител

Mladost

Потекло

Србија

Димензија

26×41.5cm

Парчиња/m²

12.5+/-2%

Покривна ширина

21.8cm

Покривна должина

35.8cm

Тежина

3.15kg/парче

Мин. нагиб

20°

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ќерамида Continental Lux”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *