Kapitan Moderno Закачалка за крпи 22.04.55

950 ден

Карактеристики

Состав

Инокс

Производител

Kapitan

Потекло

Бугарија

Завршна обработка

црн мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Moderno Закачалка за крпи 22.04.55”