Kapitan ВЦ четка 96.76

1.120 ден

Карактеристики

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Завршна обработка

хром сјај

Состав

Инокс

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan ВЦ четка 96.76”