Kapitan Quattro Двојна закачалка 42.02.99

680 ден

Карактеристики

Колекција

Quattro

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Состав

Инокс

Завршна обработка

сатен

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Quattro Двојна закачалка 42.02.99”