Kapitan Двокатна аголна полица 96.38.88

3.000 ден

Карактеристики

Состав

Инокс

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Завршна обработка

хром сјај

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Двокатна аголна полица 96.38.88”