Карактеристики

Состав

Инокс

Производител

Kapitan

Потекло

Бугарија

Завршна обработка

црн мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Moderno Држач за тоалет 24.03.55”