Kapitan Држач за крпа Optimo 62.20.99

325 ден

Карактеристики

Состав

Инокс/ABS

Производител

Kapitan

Потекло

Бугарија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Kapitan Држач за крпа Optimo 62.20.99”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *