Kapitan Аголна полица 96.36

760 ден

Карактеристики

Состав

Инокс

Производител

Kapitan

Потекло

Бугарија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Kapitan Аголна полица 96.36”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *