Капак за вградено казанче Oleas R0115AC бело

2.200 ден

Шифра: 8359 Категории: , , ,

Карактеристики

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

PVC

Завршна обработка

хром сјај

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Капак за вградено казанче Oleas R0115AC бело”