Попуст!

Kale Babel моноблок

8.999 ден

Шифра: 3731 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

36,5×65,5x81cm

Потекло

Турција

Производител

Kale

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kale Babel моноблок”

Можеби ќе ви се допадне и...