JS-WH19 Плочки од природен камен

3.380 ден

Единица мерка: m²

Плочки од природен камен, за внатрешна и надворешна употреба

Карактеристики

Димензија

15x60cm

Пакување во кутија

0.54m²

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “JS-WH19 Плочки од природен камен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *