Попуст!

IWIS-QSP-1695 Туш параван

19.970 ден 15.599 ден

Стаклен туш параван со алуминиумски профил и држачи. Калено провидно d=8 mm стакло.

Карактеристики

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “IWIS-QSP-1695 Туш параван”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *