Попуст!

IWIS-120D Туш параван

10.460 ден 8.159 ден

Стаклен туш параван со алуминиумски профил и држачи. Калено провидно d=8 mm стакло.

Карактеристики

Димензија

120x100x185cm

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “IWIS-120D Туш параван”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *