Плочки Italgraniti Terre Cenere 60×120 /2cm/ 2kl.

1.650 ден

Шифра: 1649 Категории: , ,

Карактеристики

Дебелина

2 cm

Димензија

60×120 cm

Колекција

Terre

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

0,72m2

Пакување во кутија

1 парче

Потекло

Италија

Производител

Italgraniti

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна, Под

Завршна обработка

R11

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Italgraniti Terre Cenere 60×120 /2cm/ 2kl.”