Плочки Italgraniti Silver grain taupe 60×60 /2cm/ 2kl.

1.650 ден

Единица мерка m2

Шифра: 1463 Категории: , ,

Карактеристики

Дебелина

2 cm

Димензија

60×60 cm

Колекција

Silver grain

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

0,72m2

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Италија

Производител

Italgraniti

Состав

Bештачки гранит

Употреба

надворешна, Под

Завршна обработка

R11

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Italgraniti Silver grain taupe 60×60 /2cm/ 2kl.”