Italgraniti Silver grain taupe 60×60 /2cm/ 2kl.

1.650 ден

Единица мерка m2

Шифра: 1463 Категории: , ,

Карактеристики

Дебелина

2 cm

Димензија

60×60 cm

Колекција

Silver grain

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

0,72m2

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Италија

Производител

Italgraniti

Состав

Bештачки гранит

Употреба

надворешна, Под

Завршна обработка

R11

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Italgraniti Silver grain taupe 60×60 /2cm/ 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *