Плочки Italgraniti Shale taupe 60×120 2kl.

1.650 ден

Eдиница мерка m2

Шифра: 1458 Категории: , ,

Карактеристики

Дебелина

2 cm

Димензија

60×120 cm

Колекција

Shale

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

0,72m2

Пакување во кутија

1 парче

Потекло

Италија

Производител

Italgraniti

Состав

Bештачки гранит

Употреба

надворешна, Под

Завршна обработка

R11

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Italgraniti Shale taupe 60×120 2kl.”