Isover Rio AL/10cm Стаклена волна

1.850 ден

единица мерка ролна 9m2

Опис

Многу добри својства на топлинска изолација
Отпорност на пожар
Висока паропропустливост
Природно
Хидрофобни
Долготрајно
Отпорен на инсекти
Лесна и брза инсталација

Карактеристики

Дебелина

10cm

Пакување

ролна 9m2

Потекло

Романија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Isover Rio AL/10cm Стаклена волна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *