Isocam 5cm Стаклена волна

1.250 ден

Eдиница мерка 19,2m2

Карактеристики

Дебелина

5cm

Пакување

19,2m2/ролна

Потекло

Турција

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Isocam 5cm Стаклена волна”