Попуст!

Imex LP1088 Arco Мијалник со чизма

6.900 ден 3.020 ден

Шифра: 1803 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Imex

Потекло

Кина

Забелешка

Во цената не е вклучена батерија за мијалник

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Imex LP1088 Arco Мијалник со чизма”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *