Imex CT1065 Artis Моноблок

9.150 ден

Шифра: 1811 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Imex

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Imex CT1065 Artis Моноблок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *