Imex B1092 Aphro Биде

3.790 ден

Шифра: 2792 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Imex

Потекло

Кина

Забелешка

Во цената не е вклучена батерија за биде

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Imex B1092 Aphro Биде”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *