Ideal Standard Z8148AA ek-вентил

485 ден

1/2-1/2

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Z8148AA ek-вентил”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *