Ideal Standard Ulysee C420301 Вградлив мијалник

2.500 ден

Шифра: 468 Категории: , ,

Карактеристики

Состав

порцелан

Производител

Ideal Standard

Потекло

Италија

Забелешка

Во цената не е вклучена батерија за мијалник

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Ulysee C420301 Вградлив мијалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *