Ideal Standard Tyria A6933AA Вградлива туш батерија

3.310 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Tyria

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Tyria A6933AA Вградлива туш батерија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *