Попуст!

Ideal Standard Tessi T351101 Мијалник 50 cm

5.250 ден

Шифра: 1734 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

50 cm

Колекција

Tessi

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Tessi T351101 Мијалник 50 cm”