Ideal Standard Tessi T007801 конзолна WC-школка

9.800 ден

Шифра: 4083 Категории: , ,

Карактеристики

Колекција

Tessi

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

порцелан

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Tessi T007801 конзолна WC-школка”