Ideal Standard Tessi конзолна WC-школка сет

7.900 ден

1 × Ideal Standard Tessi T352801 slim капак
1.500 ден
1 × Ideal Standard Tessi T007801 конзолна WC-школка
6.400 ден

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Tessi конзолна WC-школка сет”