Ideal Standard Tesi T352701 WC-капак

4.140 ден

Амортизиран капак-Soft close.

Шифра: 8281 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Tesi

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Tesi T352701 WC-капак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *