Ideal Standard Tempo T510201 Биде

6.150 ден

Шифра: 8210 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Tempo

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Tempo T510201 Биде”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *