Ideal Standard Tempo T427401 Казанче за моноблок

4.080 ден

Шифра: 8181 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Tempo

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Tempo T427401 Казанче за моноблок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *