Ideal Standard Tempo T423001 Получизма

2.350 ден

Шифра: 7968 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Tempo

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Tempo T423001 Получизма”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *