Ideal Standard Tesi T350301 Конзолна WC-школка

9.750 ден

Шифра: 8280 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Tesi

Потекло

Италија

Забелешка

Во цената не е вклучен WC-капак

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Tesi T350301 Конзолна WC-школка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *