Ideal Standard Tempo T331301 WC-школка за моноблок

7.350 ден

Шифра: 8154 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Tempo

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Tempo T331301 WC-школка за моноблок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *