Ideal Standard Tempo T331101 Конзолна WC-школка

4.160 ден

Шифра: 8215 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Tempo

Потекло

Италија

Забелешка

Во цената не е вклучен WC-капак

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Tempo T331101 Конзолна WC-школка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *